Archiwum kategorii: Edycje

Czas na przygodę 60

Zapraszamy na kolejną edycję. Ważne! Czas na Przygodę 60 odbędzie się 8 marca na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska (ulica Nowowiejska 20).

UWAGA! Rozkład jazdy

11:45 – zbiórka;

12.00 – otwarcie wydarzenia (parter przy dyżurce) i rozpoczęcie pierwszej tury sesji

Formularz rejestracyjny pojawi się w środę 4 marca o 21.15. Wystarczy kliknąć poniżej

Zapisy na sesje

Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP60.

Kolejna łatwa robota

  • Mistrz Gry: Mojżesz
  • System: Five Torches deep (więcej…)

Dungeons&Doggies: Raiders of the Lost Bark

Maski Nyarlathotepa – Australia

Pocałunek Szaleństwa

鬼の血液(Krew Oni)

  • Mistrz Gry: Dacar Arunsone
  • System: Shinobigami
    (więcej…)

Shadow over Khanduras

  • Mistrz Gry: Boodzik
  • System: The Black Hack (uniwersum Diablo)
    (więcej…)

Zew Albatrosa – c.d.

  • Mistrz Gry: Szerszeń
  • System: FUNT (zgodny z FUPL)
    (więcej…)

Kiedy śmierć ubiera się na czerwono…

  • Mistrz Gry: Laughter
  • System: The Witcher – Gra Fabularna
    (więcej…)

Czas na przygodę 59

Zapraszamy na kolejną edycję. Ważne! Czas na Przygodę 59 odbędzie się 16 lutego na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska (ulica Nowowiejska 20).

UWAGA! Rozkład jazdy

11:45 – zbiórka;

12.00 – otwarcie wydarzenia (parter przy dyżurce) i rozpoczęcie pierwszej tury sesji

Formularz rejestracyjny pojawi się w środę 12.02 o 21.15. Wystarczy kliknąć poniżej

Zapisy na sesje

Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP59.

Zew Albatrosa

  • Mistrz Gry: Szerszeń
  • System: FUNT (zgodny z FUPL)
    (więcej…)

19-39: Szlak Twardowskiego

  • Mistrz Gry: X-Ray
  • System: Task Force: Interregnum
    (więcej…)

Narzeczona potwora

Przyjaciel z dzieciństwa

  • Mistrz Gry: Pixel
  • System: Kruczy Strych(wariacja Fajerbola) z zasadami domowymi
    (więcej…)

Starsza Pani Musi Odejść

Char Noir

  • Mistrz Gry: Aleksandr „Paladaddy” Ramaniuk
  • System: Cats of Catthulhu
    (więcej…)

Inwazja żywych dań

Naturalne i Nienaturalne

OStatni dzień Hadley’s Hope

Dungeons&Doggies: Raiders of the Lost Bark

Nadzieja na lepsze jutro

Echa i powidoki

  • Mistrz Gry: Najmniejszy
  • System: Sędzia Dredd (mechanika Cortex)
    (więcej…)

Czas na przygodę 58

Hejo! Zapraszamy na kolejną edycję.

Ważne! Czas na Przygodę 58 odbędzie się 26 stycznia na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska (ulica Nowowiejska 20).

UWAGA! Rozkład jazdy!

11.45 – zbiórka;

12.00 – otwarcie wydarzenia (parter przy dyżurce).

Formularz rejestracyjny pojawi się w środę 22.01 o 21.15. Wystarczy kliknąć poniżej

Zapisy na sesje Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP58.

Maski Nyarlathotepa – Szanghaj

Konwój we mgle

  • Mistrz Gry: Wbear
  • System: Achtung Cthulhu (uproszczony GeneSys)
    (więcej…)

Dwunasty Patron

  • Mistrz Gry: Alpascorpii
  • System: Dungeon World
    (więcej…)

Gdy kota nie ma…

  • Mistrz Gry: Najmniejszy
  • System: Sędzia Dredd (mechanika Cortex)
    (więcej…)

Power Struggle

Szklana Góra

  • Mistrz Gry: Gomez
  • System: The Witcher RPG – (Starter)
    (więcej…)

Cthulhu 1979

W kosmosie wszyscy usłyszą twój krzyk!

Titanomachy: Legacy

  • Mistrz Gry: Aleksandr „Paladaddy” Ramaniuk
  • System: Legacy 2 ed
    (więcej…)

Magiczna Warszawa

  • Mistrz Gry: Marcin „Kaczor” Baryłka
  • System: FUNT (zgodny z FUPL)
    (więcej…)

All that glitters…

  • Mistrz Gry: Dacar Arunsone
  • System: Glitterpunk (Cortex)
    (więcej…)

Czas na przygodę (CnP 57) – „Łowcy Potworów”

Czołem dryżuno! Obecna edycja, choć z motywem przewodnim, nie zakłada tylko polowania na potwory. A teraz już zapraszamy na tablicę zgłoszeń, może znajdziecie tam idealne zadanie dla siebie

Ważne!

Czas na Przygodę 57 odbędzie się 22 grudnia na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska (ulica Nowowiejska 20).

UWAGA! Rozkład jazdy!

11.45 – zbiórka;

12.00 – otwarcie wydarzenia (parter przy dyżurce).

Formularz rejestracyjny pojawi się we wtorek 17.12 o 21.15. Wystarczy kliknąć poniżej

Zapisy na sesje

Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP57.

Matka Potworów

The one that got away

  • Mistrz Gry: Niedźwiedź
  • System: Deadlands: Reloaded
    (więcej…)

Inspekcja skarbowa

Blues in Rhymes

  • Mistrz Gry: Dacar Arunsone
  • System: Pokémon DP / Cortex
    (więcej…)

Klub Łowców Potworów

  • Mistrz Gry: Szerszeń
  • System: FUNT (zgodny z FUPL)
    (więcej…)

Cukiereczek

Artystyczna Ekspresja

  • Mistrz Gry: Mat3usz Witkow5ki (Czyli-ten-który-ciągle-zmienia-nicki)
  • System: cWoD
    (więcej…)

Wieża z nikąd

  • Mistrz Gry: Bańka
  • System: Dungeons and Dragons 5e
    (więcej…)

Czas na Mroczną PrzySZŁOŚĆ (CnP vol. 56)

Hej, to już 56 edycja! Tym razem jest ona tematyczna, choć jeśli ktoś nie jest fanem zaawansowanej technologicznie przyszłości, cyberpunku czy też połączenia magii z technologią, to też na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Ważne!

Czas na Przygodę 56 odbędzie się 1 grudnia na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska (ulica Nowowiejska 20).

UWAGA! Rozkład jazdy!

10.45 – otwarcie wydarzenia (parter przy dyżurce).

11.00 – specjalne spotkanie, którego szczegóły jeszcze dopracowujemy.

11.45 – zbiórka MG, wydanie kluczy;

12.00 – zaczynają się sesje.

Zapraszamy wszystkich na 11.00, ale jeśli kogoś interesuje tylko sesja – prosimy o przybycie najpóźniej o 12.00 i informowanie nas o spóźnieniach.

Formularz rejestracyjny pojawi się we wtorek 26.11 o 21.15. Wystarczy kliknąć poniżej

Zapisy na sesje

Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP56.

Origami

  • Mistrz Gry: Kali (poprzednio Shiranai)
  • System: Kuro
    (więcej…)

Szopy w natarciu: Ostatnie drzewo w mieście!

Ostatni dzień Hadley’s Hope

Miasto Upadłych Aniołów 4040

  • Mistrz Gry: Szerszeń (Avangarda)
  • System: FUNT (zgodny z FUPL)
    (więcej…)

Przesyłka specjalna

Bioheist

  • Mistrz Gry: Marcin „Kaczor” Baryłka
  • System: Cyberpunk RED
    (więcej…)

BATTLE ROYALE ADVENTURE

  • Mistrz Gry: Rafał Pośnik (Avangarda)
  • System: Shadowrun: Sixth World
    (więcej…)

Victimless Crime

  • Mistrz Gry: Dacar Arunsone
  • System: Bubblegum Crisis XFire / Cortex
    (więcej…)

Velvet Darkness They Fear

  • Mistrz Gry: Michał (Agresor)
  • System: Shadowrun Anarchy
    (więcej…)

Easy Money

  • Mistrz Gry: Dopler (Agresor)
  • System: Shadowrun 6ed
    (więcej…)

Czas na Przygodę 55

Czas na Przygodę 55 odbędzie się 10 listopada na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Ważne!

Otwieramy wydarzenie o 11.50. Prosimy wszystkich o przybycie kilka minut przed czasem. Jeśli komuś przytrafi się spóźnienie – prosimy o kontakt.

Gramy w budynku WIBHiIŚ na Nowowiejskiej 20.

Formularz rejestracyjny pojawi się w środę 06.11 o 21.15. Wystarczy kliknąć poniżej.

Zapisy na sesje

Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP54

Rzeź Niewiniątek

Mistrz Gry: Your Friendly Neighborhood Fixer System: Vampire: the Masquerade ...
Czytaj Dalej

Nadzieja na lepsze jutro

Mistrz Gry: Gomez System: Warhammer 2ed. (+ własne modyfikacje) ...
Czytaj Dalej

Traktat o manekinach

Mistrz Gry: Niedźwiedź System: CP2020/Interface Zero ...
Czytaj Dalej

Love in the Time of Seid

Mistrz Gry: Aleksandra System: Love in the Time of Seid (Matthijs Holter, Jason Mornigstar) ...
Czytaj Dalej

Pokemon: Diamond and Pearl

Mistrz Gry: Dacar Arunsone System: PIP System ...
Czytaj Dalej

Fani opuszczonych miejsc przybyli

Mistrz Gry: Bławatek System: Nowy świat mroku ...
Czytaj Dalej

Łodyga fasoli

Mistrz Gry: Szerszeń System: FUNT (zgodny z FUPL) ...
Czytaj Dalej

„Maski Nyarlathotepa” – Nowy York ed.2

Mistrz Gry: Coen (Avangarda) System: Zew Cthulhu 7e ...
Czytaj Dalej

Polowanie na Bestię

Mistrz Gry: Michał Dąbrowski System: Dungeons & Dragons 5 edycja ...
Czytaj Dalej

Dziecko ze wzgórz

Mistrz Gry: Chimera System: Wilkołak: Apokalipsa ...
Czytaj Dalej

Niewyrównane Rachunki

Mistrz Gry: Kornelia System: Zew Cthulhu 7 ed ...
Czytaj Dalej

Strach na Przygodę (Vol. 54)

Strach na Przygodę (CnP 54) odbędzie się 3 listopada na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Ważne!

Otwieramy wydarzenie o 12.00. Prosimy wszystkich o przybycie kilka minut przed czasem. Jeśli komuś przytrafi się spóźnienie – prosimy o kontakt.

Gramy w budynku WIBHiIŚ na Nowowiejskiej 20.

Formularz rejestracyjny pojawi się w środę 30.10 o 21.15. Wystarczy kliknąć poniżej.

Zapisy na sesje

Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP54

„Maski Nyarlathotepa” – Londyn

  • Mistrz Gry: Coen [Avangarda]
  • System: Zew Cthulhu 7e
    (więcej…)

Dead Light

  • Mistrz Gry: Michał Banaś
  • System: Zew Cthulhu 7th ed.
    (więcej…)

Miasteczko Dracula

  • Mistrz Gry: Dacar Arunsone
  • System: GUMSHOE (hack)
    (więcej…)

Dworce Chaosu

  • Mistrz Gry: Szerszeń
  • System: FUNT (zgodny z FUPL)
    (więcej…)

Traktat o manekinach

Niewyrównane rachunki

  • Mistrz Gry: Kornelia
  • System: Zew Cthulhu 7 ed.
    (więcej…)

Krwiożercze Ptaki

  • Mistrz Gry: Lech
  • System: Tales From The Loop
    (więcej…)

Miechunowe Uroczyska

  • Mistrz Gry: Castelviator
  • System: Mocno zmodyfikowany Funt
    (więcej…)

Kung Fu vs Zombie

Inne oblicza horroru rpg

  • Mistrz Gry: Aleksandra
  • System: Abnormal, Murderous Ghosts
    (więcej…)

Demon, Wampirzy Lord i Nephandi wchodzą do baru w noc Halloween

  • Mistrz Gry: Ten-Który-Zgasi-Ostatnie-Światło
  • System: cWoD
    (więcej…)

Czas na przygodę vol.53

CNP53 odbędzie się 13 października, na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Zapisy na sesje

Ważne!

Sesje zaczną się ok godziny 12:00.

Adres jak zwykle (Nowowiejska 20).

Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy

Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP53

Duchy przodkow

  • Mistrz Gry: Duch
  • System: Wurm – RPG w Epoce Lodowcowej
    (więcej…)

And then the Shadow came

A wszystko zaczęło się w karczmie

  • Mistrz Gry: Sebulec
  • System: Dungeons and Dragons 5 edycja
    (więcej…)

An der schönen blauen Donau

  • Mistrz Gry: Krzysztof „Renal” Brzeziński
  • System: Wampir: Mroczne Wieki
    (więcej…)

Powrót do domu

  • Mistrz Gry: Chimera
  • System: Wilkołak: Apokalipsa
    (więcej…)

Jak zwą tę wieś?

  • Mistrz Gry: Laughter
  • System: Warhammer 2 ed.
    (więcej…)

Assholes of the Galaxy Vol 5

  • Mistrz Gry: Lech
  • System: The Source (autorski – d6 prosty)
    (więcej…)

Jądro Ciemności

  • Mistrz Gry: Szerszeń
  • System: FUNT (zgodny z FUPL)
    (więcej…)

19-39 Batalion Gedeona

  • Mistrz Gry: X-Ray
  • System: Task Force: Interregnum
    (więcej…)

„Listy z gniazda węży”

Czas na przygodę vol.52

CNP52 odbędzie się 29 września, na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Zapisy na sesje

Ważne!

Spotkanie zacznie się o godzinie 12.00. Prosimy o punktualnie przybycie!

Adres jak zwykle (Nowowiejska 20).

Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy

Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP52

Syrena

Czynnik Chaosu: Mag – Sesja III – Dzień Trzeci: Poza Pandemonium

  • Mistrz Gry: Rafał Pośnik
  • System: Mag - Wstąpienie
    (więcej…)

Rycerz Królestwa: Wybraniec Bogów

  • Mistrz Gry: Gomez
  • System: Warhammer 2ed. (+ własne modyfikacje)
    (więcej…)

Pierwsze Poważne Zadanie

19-39 Rzeczpospolita Wielu Narodów

  • Mistrz Gry: X-Ray
  • System: Task Force: Interregnum
    (więcej…)

Poza prawem

  • Mistrz Gry: Szerszeń
  • System: FUNT (zgodny z FUPL)
    (więcej…)

KACZMA POD DZIEWIĘCIOMA OGONAMI: Wizyta u źródeł świata.

  • Mistrz Gry: Imperator Zaal
  • System: D&D 3.5 (+erraty)
    (więcej…)

“Świat potrzebuje bohaterów!”- Overwatch

  • Mistrz Gry: Grzybiarz
  • System: Oddział Specjalny FUNT
    (więcej…)

Szaleństwo Echnatona

  • Mistrz Gry: Mikołaj
  • System: Zew Cthulhu (5 ed. z modyfikacjami)
    (więcej…)

Wojna o Iskrę – Nieśmiertelne Słońce

  • Mistrz Gry: Coen (Avangarda)
  • System: DnD 5e Ravnica
    (więcej…)

Czas na przygodę vol.51

CNP51 odbędzie się 14 września, na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Jedna z sesji odbędzie się w siedzibie Avangardy.

Zapisy na sesje

Ważne!

Spotkanie zacznie się o godzinie 11.00. Sesje zaczną się o godzinie 12:00.

Adres jak zwykle (Nowowiejska 20).

Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy

Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP51

19-39 Linia Śmigłego

  • Mistrz Gry: X-Ray
  • System: Task Force: Interregnum
    (więcej…)

Assholes of the Galaxy Vol 4

  • Mistrz Gry: Leny
  • System: The Source (autorski - d6 prosty)
    (więcej…)

Chariot of the Gods

  • Mistrz Gry: Andre
  • System: Alien RPG (cinematic starter kit)
    (więcej…)

Cztery strony świata

  • Mistrz Gry: Chimera
  • System: Call of Cthulhu 7 edition (starter)
    (więcej…)

Skarby Gór Wschodnich

  • Mistrz Gry: Szerszeń
  • System: FUNT (Zgodny z FUPL)
    (więcej…)

Motylek

  • Mistrz Gry: Niedźwiedź
  • System: Świat Mroku
    (więcej…)

Na ratunek