Zaślubiny w mroku

  • Mistrz Gry: Fenix [Avangarda]
  • System: Warhammer 4ed
  • Tytuł: Zaślubiny w mroku
  • Godzina rozpoczęcia sesji: 11:00
  • Czy przyjazne dla początkujących: Tak, zapraszam wszystkich chętnych
  • Oczekiwana wiedza graczy: Kontakt przed sesją przez Discorda
  • Wymagana znajomość języków obcych: Żadna – materiały są w jezyku polskim.
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Liczba graczy: 3 – 4
  • Czas trwania sesji: 4h
  • Hashtagi: Uroczystość, podstępność, zdrada, ukryte cele
  • Triggery: Zdrada, możliwe sprzeczne motywy graczy
  • Czy MG przygotuje gotowe postacie: W kontakcie przez discord postać się stworzy
  • Źródło grafiki: Ja i Chatgpt

Opis sesji:
Dwa wielkie wpływowe hrabstwa, w uroczystej ceremonii zaślubin, zwiążą się za sprawą młodych ich dziedziców. Na zamek ściągają goście ze swymi orszakami. Każdy komu zależy na powiększenie swoich wpływów i zasobności tej szansy nie chce zmarnować. Przedsiębiorcy, artyści ale i ci co chcą pozostać w cieniu… Szereg plotek rozniosło się po okolicznych ziemiach. Co was tu sprowadzi jaki cel czy motyw to już wam pozostawię. Zapewne ta uroczystość nie pozostanie bez echa.
Zapraszam na specjalny serwer Discorda https://discord.gg/AQ9tVuzz gdzie porozmawiamy o Waszych postaciach i motywach gry tak by były Wam bliższe.