Operacja Boltstorm, Misja2

  • Mistrz Gry: X-ray Jay
  • System: Task Force: Interregnum
  • Tytuł: Operacja Boltstorm, Misja2
  • Czy przyjazne dla początkujących: Tak
  • Sesja dostępna dla osób z niepełnosprawnością umysłową w stopniu średnim bądź lekkim: Nie
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Liczba graczy: 3 - 6
  • Czas trwania sesji: 12.00-18.00
  • Triggery: Niepoprawność polityczna, kwestionowanie paradygmatów, rasizm, seksizm, ideologie totalitarne, brutalność, seks, dosadność, strach, drastyczne opisy, trudne wybory, konsekwencje, taktyka, groza, teorie spiskowe, narkotyki.
  • Źródło grafiki: Art Station

Opis sesji:

Misja 2

Czołem, żołnierze! Waszym kolejnym zadaniem będzie rozpoznanie wzgórz Świętego Łukasza. Rejon jest porośnięty gęstą dżunglą pełną rozmaitych gatunków roślin i zwierząt. Jest to teren sporny anarcho-komunistów ELN, komunistów FARC, paramilitarnych nacjonalistów Aquila Negras, karteli narkotykowych oraz rządu. Występują tam złoża złota i metali rzadkich, co ściąga w te rejony korporacje wydobywcze ochraniane przez prywatne agencje wojskowe. W gęstwinach lasu deszczowego ukryte są liczne obozy partyzantów, plantacje koki i laboratoria kokainowe. Strzelaniny, wybuchy min oraz zaginięcia miejscowych i turystów są na porządku dziennym.
Dopóki nie będziecie mieli jasnej oceny sytuacji w rejonie, nie angażujcie się w konflikt po żadnej ze stron. W pierwszej kolejności szukajcie laboratoriów kokainowych oraz potencjalnych stref pod kontrolą NWO. Jeśli będzie to możliwe, wykorzystajcie konflikty interesów do realizacji celu.

Task Force: Interregnum

Świat gry jest fikcyjny, luźno oparty na faktach. Wszelka zbieżność z prawdziwymi wydarzeniami, postaciami i teoriami spiskowymi jest przypadkowa.

Ze światem jest coś nie tak. Wiedzieliście to od zawsze. Dlatego teraz jesteście tutaj, aby uczynić go lepszym miejscem. Żeby zerwać kajdany systemu, wybudzić ludzkość z matrixa, w którym żyje od 1800 lat. Vitae Enim Hominis! Dla życia ludzi! W imię tego hasła tysiące członków CeRPER przeciwstawiają się każdemu aspektowi systemu, zwalczając NWO – nowy porządek świata.
Z naszymi wrogami prowadzimy wojnę przy użyciu najnowocześniejszej technologii, o wiele bardziej zaawansowanej niż pozwala na to znana nam nauka. Wykorzystujemy również potęgę czwartej gęstości – sfery umysłu, pozwalającej dokonywać działań przy pomocy skoncentrowanej siły woli. Duchy – osoby swobodnie działające na czwartej – toczą zmagania, chroniąc nasze umysły i próbując zrobić sieczkę z mózgów przeciwnika. Ryzykują wiele, gdyż na czwartej działają tajemnicze siły, potężniejsze od człowieka i wymykające się ludzkiej skali zrozumienia…

Operacja Boltstorm

Zostaliście przydzieleni do sekcji LOCKE, zajmującej się torpedowaniem postępującego zniewolenia ekonomicznego. Wykrywacie sekcje NWO mające na celu generowanie kapitału członków loży, który zostanie później użyty do uzależnienia ludzi od systemu.
Operacja Boltsrtorm ma na celu zniszczenie bądź przejecie produkcji koki w Kolumbii. Mamy podejrzenia, że po śmierci Escobara Nowy Porządek Świata położył łapska na produkcji kokainy. 20 lat temu, podczas polowania na Escobara, rząd Kolumbii wspierany przez DEA, zaglądał w każde podejrzane miejsce w kraju na zlecenie NWO. Musieliśmy ewakuować nasze placówki i zatrzeć po sobie wszelkie ślady. Spadek po narkobossach został podzielony między organizacje przestępcze na całym świecie, co uzależniło mafie od Władz nowego porządku świata. Wszyscy ci, którzy próbują szukać ucieczki w półświatku, wpadają w kolejna pułapkę matrixa. Nie wspominając już o uzależnionych od kokainy zarówno zwykłych ludziach jak i gwiazdach, biznesmenach, prawnikach, itp.
Nie dajcie się złapać! Za wszelką cenę chrońcie dostęp do swoich umysłów. Jeśli wróg zauważy wasze słabości lub potknięcia, z pewnością wykorzysta je przeciwko wam.

Misja „Zapuszczanie Korzeni” Zakończyła się spektakularnym sukcesem. Wróg podejrzewa jedynie wzmożoną aktywność w rejonie ameryki południowej, lecz nie przejrzał naszego planu i nie jest świadom naszej obecności w Kolumbii. Udało się założyć Posterunek w Bogocie, odzyskać część porzuconego sprzętu i dokumentów oraz uratować dwóch uśpionych agentów CeRPER.