Operacja Boltstorm, misja 4

 • Mistrz Gry: X-Ray Jay
 • System: Task Force: Interregnum, system autorski
 • Godziny sesji: 15-20
 • Tytuł: Operacja Boltstorm, misja 4
 • Czy przyjazne dla początkujących: Tak
 • Sesja dostępna dla osób z niepełnosprawnością umysłową w stopniu średnim bądź lekkim: Nie
 • Ograniczenie wiekowe: 16+
 • Liczba graczy: 3 - 6
 • Czas trwania sesji: 15-20
 • Triggery: Niepoprawność polityczna, kwestionowanie paradygmatów, rasizm, seksizm, ideologie totalitarne, brutalność, seks, dosadność, strach, drastyczne opisy, trudne wybory, konsekwencje, taktyka, groza, teorie spiskowe, narkotyki.
 • Źródło grafiki: cdaction

Opis sesji:

Misja 4

Posterunek Igneo, Wzgórza świętego Łukasza, Kolumbijska dżungla. Spotkanie agentów specjalnych CeRPER. 4 tygodnie od zakończenia operacji przeciwko Czarnym Orłom.
Rozmawiają: Borsuk, Dowódca posterunku bojowego Igneo oraz Limon z Eszelonu wywiadowczego w Bogocie.
-Żołnierze! – Krzyknął energicznie Borsuk – Doskonała robota w bazie czarnych orłów. Korporacje pewnie dalej suszą im głowy, pieprzeni faszyści kipią z wściekłości i pewnie nawet nie wiedzą, co ich spotkało.
– Wręcz przeciwnie. – Wtrącił się Limon – Rozpoznali nasz śmigłowiec, Musiałem spylić go na części. Czas naglił, co wygenerowało dodatkowe koszty. Na szczęście zdążyłem, zanim nas namierzyli. Wasza akcja była brawurowa i nieprzemyślana.
– Nie pierdol, Limon. Teraz mamy pełne poparcie FARC i ten zacny przybytek pełen zabawek przysłanych przez dowództwo. Teraz odwdzięczymy się partyzantom i wesprzemy ich wysiłek. Śmierć Kapitalistom i Faszystom!
– Pamiętaj, po co tu jesteś. Miło jest wtopić się w tłum i pomóc w słusznej sprawie. Szczególnie, jeśli korzystamy wszyscy. Nadal mamy zadanie do wykonania. Odkryliśmy pozycje i przejrzeliśmy zamiary korporacji. Z naszych danych wynika, że firmy wydobywcze będą eksploatować bogactwo kraju, zaś narkobiznes zostanie przejęty zgodnie z zasadą „dziel i rządź” bez drastycznego wprowadzania nowych porządków.
Limon przerwał i spojrzał w waszą stronę.
-Udało nam się umocnić naszą pozycję w Kolumbii. Wielu naszych wrogów i przyjaciół rozumie, że jesteśmy siłą, z którą należy się liczyć. Musimy ustalić plan wykonania głównego zadania, oraz podjąć kroki do jego realizacji. Cel jest jasny: Zniszczyć lub przejąć produkcję kokainy w Kolumbii. Uratowaliście mnie i Borsuka, jesteście prawdziwa elitą. Mamy swoje koncepcje i wstępne zadania do wykonania, lecz liczymy się z waszym zdaniem. Jesteście gotowi skopać dupę loży nowego porządku i pokrzyżować plany jaszczurów?

Task Force: Interregnum

Świat gry jest fikcyjny, luźno oparty na faktach. Wszelka zbieżność z prawdziwymi wydarzeniami, postaciami i teoriami spiskowymi jest przypadkowa.

Ze światem jest coś nie tak. Wiedzieliście to od zawsze. Dlatego teraz jesteście tutaj, aby uczynić go lepszym miejscem. Żeby zerwać kajdany systemu, wybudzić ludzkość z matrixa, w którym żyje od 1800 lat. Vitae Enim Hominis! Dla życia ludzi! W imię tego hasła tysiące członków CeRPER przeciwstawiają się każdemu aspektowi systemu, zwalczając NWO – nowy porządek świata.
Z naszymi wrogami prowadzimy wojnę przy użyciu najnowocześniejszej technologii, o wiele bardziej zaawansowanej niż pozwala na to znana nam nauka. Wykorzystujemy również potęgę czwartej gęstości – sfery umysłu, pozwalającej dokonywać działań przy pomocy skoncentrowanej siły woli. Duchy – osoby swobodnie działające na czwartej – toczą zmagania, chroniąc nasze umysły i próbując zrobić sieczkę z mózgów przeciwnika. Ryzykują wiele, gdyż na czwartej działają tajemnicze siły, potężniejsze od człowieka i wymykające się ludzkiej skali zrozumienia…
Operacja Boltstorm

Zostaliście przydzieleni do sekcji LOCKE, zajmującej się torpedowaniem postępującego zniewolenia ekonomicznego. Wykrywacie sekcje NWO mające na celu generowanie kapitału członków loży, który zostanie później użyty do uzależnienia ludzi od systemu.
Operacja Boltsrtorm ma na celu zniszczenie bądź przejecie produkcji kokainy w Kolumbii. Mamy podejrzenia, że po śmierci Escobara Nowy Porządek Świata położył na niej łapska. 20 lat temu, podczas polowania na Escobara, rząd Kolumbii wspierany przez DEA, zaglądał w każde podejrzane miejsce w kraju na zlecenie NWO. Musieliśmy ewakuować nasze placówki i zatrzeć po sobie wszelkie ślady. Spadek po narkobossach został podzielony między organizacje przestępcze na całym świecie, co uzależniło mafie od Władz nowego porządku świata. Wszyscy ci, którzy próbują szukać ucieczki w półświatku, wpadają w kolejna pułapkę matrixa. Nie wspominając już o uzależnionych od kokainy zarówno zwykłych ludziach jak i gwiazdach, biznesmenach, prawnikach, itp.
Nie dajcie się złapać! Za wszelką cenę chrońcie dostęp do swoich umysłów. Jeśli wróg zauważy wasze słabości lub potknięcia, z pewnością wykorzysta je przeciwko wam.