Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 23 czerwca, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP46
- Mistrz Gry: Michał ,,Najmniejszy" Smycz
- System: Mass Effect, mechanika Star Trek Adventures
(więcej…)
- Mistrz Gry: Gomeroth
- System: Shadowrun Anarchy
(więcej…)
- Mistrz Gry: Hane
- System: Neuroshima
(więcej…)
- Mistrz Gry: Aleksandra
- System: Dogs in the Vineyard / Psy w winnicy
(więcej…)
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (Zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Coen
- System: DnD 5e Ravnica
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Alien RPG
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 9 czerwca, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP45
- Mistrz Gry: Wojtek (Topory)
- System: Warhammer 4e
(więcej…)
- Mistrz Gry: Kosmit
- System: Shadowrun Anarchy
(więcej…)
- Mistrz Gry: Renal
- System: Dwory Końca Świata
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bartek
- System: EpicWorld
(więcej…)
- Mistrz Gry: Basti
- System: Zew Cthulhu 7ed
(więcej…)
- Mistrz Gry: Auraya
- System: Earthdawn 4 edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Muffinka
- System: Warhammer II edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Kabiś
- System: Earthdawn
(więcej…)
- Mistrz Gry: Smoczarka
- System: Savage World
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 26 maja, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP44
- Mistrz Gry: Jacek Duch
- System: Conan 2d20
(więcej…)
- Mistrz Gry: Grzybiarz
- System: D&D 5 edycja z modyfikacjami
(więcej…)
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Imperator Zaal
- System: D&D 3.5 (+erraty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Kurczak
- System: Coriolis
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 12 maja, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP43
- Mistrz Gry: Grzybiarz
- System: Zmodyfikowane D&D % Edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Marcin „Kaczor” Baryłka i Jerzy „Drejwen” Baryłka
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Aleksandr "Paladaddy" Ramaniuk
- System: Song of Ice and Fire Roleplaying Game
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Orpheus na mechanice własnej
(więcej…)
- Mistrz Gry: Imperator Zaal
- System: D&D 3.5 (+erraty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bartłomiej "Coen" Zieliński
- System: Zew Cthulhu 7e
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 28 kwietna, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP42
- Mistrz Gry: Max
- System: Warhammer Fantasy Roleplay ed. 4
(więcej…)
- Mistrz Gry: Marcin „Kaczor” Baryłka
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Autorska przeróbka Wraith: The Oblivion
(więcej…)
- Mistrz Gry: Lech
- System: The Source - Autorski (Prosty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Asia Wiewiórska
- System: FUPL; horror; lata 90-te, USA
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 14 kwietna, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP41
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Marcin „Kaczor” Baryłka
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: raduciou
- System: The Sword, the Crown the Unspeakable Power
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bartłomiej "Coen" Zieliński
- System: DnD 5e - Ravnica
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bartłomiej "Chronos" Zarzycki
- System: The Veggie Patch RPG
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bławatek
- System: Changeling the Lost
(więcej…)
- Mistrz Gry: Imperator Zaal
- System: D&D 3.5 (+erraty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Grzybiarz
- System: Warhammer 2 Edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Aleksandr "Paladaddy" Ramaniuk
- System: Microscope RPG
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 31 marca, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP40
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Marcin „Kaczor” Baryłka
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: raduciou
- System: The Sword, the Crown the Unspeakable Power
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bartłomiej "Coen" Zieliński
- System: DnD 5e - Ravnica
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bartłomiej "Chronos" Zarzycki
- System: The Veggie Patch RPG
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bławatek
- System: Changeling the Lost
(więcej…)
- Mistrz Gry: Imperator Zaal
- System: D&D 3.5 (+erraty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Grzybiarz
- System: Warhammer 2 Edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Aleksandr "Paladaddy" Ramaniuk
- System: Microscope RPG
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek Akapit
CNP odbędzie się 17 marca, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP38
- Mistrz Gry: Bartłomiej "Coen" Zieliński
- System: Zew Chthulu
(więcej…)
- Mistrz Gry: "Chronos"
- System: Numenera
(więcej…)
- Mistrz Gry: Aleksandr "Paladaddy" Ramaniuk
- System: Mutant City Blues
(więcej…)
- Mistrz Gry: Michał Banaś
- System: Star Wars: Edge of the Empire
(więcej…)
- Mistrz Gry: Kosmit
- System: Earthdawn Czwarta Edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Imperator Zaal
- System: D&D 3.5 (+erraty)
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 17 marca, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP38
- Mistrz Gry: Szerszen
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Marcin "Kaczor" Baryłka
- System: FUNT (zgodne z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Castelviator
- System: Brąz i żelazo (system autorski na mechanice FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bańka
- System: Dungeons and Dragons 5e
(więcej…)
- Mistrz Gry: Frejtag
- System: Zew Cthulhu, 7 edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bartłomiej "Coen" Zieliński
- System: Earthdawn 4ed
(więcej…)
- Mistrz Gry: Renal
- System: Splendor – gra fabularna, Alpha testy
(więcej…)
CNP odbędzie się 17 lutego , na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Zapisy otwieramy w piątek
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP37
- Mistrz Gry: Rafał Rączka
- System: Dungeons & Dragons 5 edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Kaczor
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Imperator Zaal
- System: D&D 3.5 (errart 3.95)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Michał Banaś
- System: Call of Cthulhu 7th ed.
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Wraith: The Oblivion
(więcej…)
- Mistrz Gry: Peterson
- System: Warhammer
(więcej…)
- Mistrz Gry: Niedźwiedź
- System: The Witcher RPG
(więcej…)
- Mistrz Gry: Mateusz Witkowski
- System: cWoD (x-over)
(więcej…)
Erpegowa inicjatywa Stowarzyszenia Avangarda