Galeria Mistrzów

Chcemy wam powiedzieć co urodziło się w naszych głowach. Chcemy, aby CnP z edycji na edycję była coraz lepsza. To znaczy, że w 2018 roku dostaniecie mnóstwo naprawdę świetnych sesji. Aby sesja była świetna potrzeba przede wszystkim Graczy i dobrego MG. Zapraszamy więc was dzis, graczy i MG do uczestnictwa. Co więcej, chcemy żebyście jeszcze łatwiej mogli się odnaleźć. Znaleźć swoją drugą połówkę. Mistrza Gry, który będzie dla was stworzony. Graczy, którym z radością się prowadzi.

Urodziło się w naszych głowach pomysł, na to jak tego dokonać. Chcemy stworzyć narzędzie, które wam pozwoli cieszyć się z waszego Hobby jeszcze bardziej. I tak narodziła się Koncepcja Galerii MG. Traktujemy ją jako Honorową Galerię Złoczyńców. To oni są odpowiedzialni za to jakie przygody przeżywacie lub możecie przeżyć. Ta galeria jest dla Wszystkich. Zarówno dla Graczy jak i MG.

Gracze widzą dzięki nim Kim jest MG, jest trochę bardziej rzeczywisty niż ciąg znaków w opisie sesji, Jest nam bliższy, a Ty wiesz co go ukształtowało i jak prowadzi, bo sam Ci o tym powie.

MG widzą, kto chce do nich przyjść i jest to zasługa tego jakim jest człowiekiem. Jakie ma pasje, jak prowadzi i co prowadzi. Dzięki temu może znaleźć graczy, którzy go rozumieją, albo wręcz przeciwnie, którzy chca spróbować czegoś nowego. Graczy, którzy mu ufaja na tyle, że wierzą że poprowadzi ich ku nowej przygodzie.

Tak rodzą się Legendarne Opowieści. Tak rodzą się Legendy, a przecież o ty w tym wszystkim chodzi, prawda?

By wszyscy bawili się świetnie przy jednym stole.

Erpegowa inicjatywa Stowarzyszenia Avangarda