CNP53 odbędzie się 13 października, na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się ok godziny 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20).
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP53
- Mistrz Gry: Duch
- System: Wurm – RPG w Epoce Lodowcowej
(więcej…)
- Mistrz Gry: Kaśka
- System: The Watch
(więcej…)
- Mistrz Gry: Sebulec
- System: Dungeons and Dragons 5 edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Krzysztof „Renal” Brzeziński
- System: Wampir: Mroczne Wieki
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Wilkołak: Apokalipsa
(więcej…)
- Mistrz Gry: Laughter
- System: Warhammer 2 ed.
(więcej…)
- Mistrz Gry: Lech
- System: The Source (autorski – d6 prosty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: X-Ray
- System: Task Force: Interregnum
(więcej…)
- Mistrz Gry: Hanne
- System: Warhammer 4ed
(więcej…)
CNP52 odbędzie się 29 września, na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Zapisy na sesje
Ważne!
Spotkanie zacznie się o godzinie 12.00. Prosimy o punktualnie przybycie!
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20).
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP52
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Kids on Bikes
(więcej…)
- Mistrz Gry: Rafał Pośnik
- System: Mag - Wstąpienie
(więcej…)
- Mistrz Gry: Gomez
- System: Warhammer 2ed. (+ własne modyfikacje)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Dacar
- System: Blue Rose
(więcej…)
- Mistrz Gry: X-Ray
- System: Task Force: Interregnum
(więcej…)
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Imperator Zaal
- System: D&D 3.5 (+erraty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Grzybiarz
- System: Oddział Specjalny FUNT
(więcej…)
- Mistrz Gry: Mikołaj
- System: Zew Cthulhu (5 ed. z modyfikacjami)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Coen (Avangarda)
- System: DnD 5e Ravnica
(więcej…)
CNP51 odbędzie się 14 września, na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Jedna z sesji odbędzie się w siedzibie Avangardy.
Zapisy na sesje
Ważne!
Spotkanie zacznie się o godzinie 11.00. Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20).
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP51
- Mistrz Gry: X-Ray
- System: Task Force: Interregnum
(więcej…)
- Mistrz Gry: Leny
- System: The Source (autorski - d6 prosty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Andre
- System: Alien RPG (cinematic starter kit)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Call of Cthulhu 7 edition (starter)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (Zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Niedźwiedź
- System: Świat Mroku
(więcej…)
CNP odbędzie się 18 sierpnia, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP49
- Mistrz Gry: Marcin „Kaczor” Baryłka
- System: Dzikie Pola 1 ed.
(więcej…)
- Mistrz Gry: Hane
- System: Neuroshima
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Kids on Bikes
(więcej…)
- Mistrz Gry: Lech
- System: The Source (autorski - d6 prosty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Gomez
- System: Warhammer 2ed. (+ własne modyfikacje)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Andre
- System: Alien RPG (cinematic starter kit)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Mojżesz
- System: Dungeon World
(więcej…)
CNP odbędzie się 4 sierpnia, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. Akapit
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP48
- Mistrz Gry: Pixel
- System: Fajerbol - Staromodna gra fabularna
(więcej…)
- Mistrz Gry: raduciou
- System: Urban Shadows
(więcej…)
- Mistrz Gry: Ifryt
- System: Forbidden Lands
(więcej…)
- Mistrz Gry: X-RAY
- System: Task Force: Interregnum
(więcej…)
- Mistrz Gry: Renal
- System: Wampir Mroczne Wieki
(więcej…)
- Mistrz Gry: Hane
- System: Neuroshima
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Alien RPG
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek.
CNP odbędzie się 7 lipca, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. Akapit
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP46
- Mistrz Gry: Castelviator
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Ifryt
- System: Dungeons & Dragons 5. edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Adam
- System: Pathfinder (uproszczony)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Pixel
- System: Fajerbol - Staromodna gra fabularna
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Alien RPG
(więcej…)
- Mistrz Gry: Przemir
- System: Fate: Accelerated (przerobiony)
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 23 czerwca, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP46
- Mistrz Gry: Michał ,,Najmniejszy" Smycz
- System: Mass Effect, mechanika Star Trek Adventures
(więcej…)
- Mistrz Gry: Gomeroth
- System: Shadowrun Anarchy
(więcej…)
- Mistrz Gry: Hane
- System: Neuroshima
(więcej…)
- Mistrz Gry: Aleksandra
- System: Dogs in the Vineyard / Psy w winnicy
(więcej…)
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (Zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Coen
- System: DnD 5e Ravnica
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Alien RPG
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 9 czerwca, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP45
- Mistrz Gry: Wojtek (Topory)
- System: Warhammer 4e
(więcej…)
- Mistrz Gry: Kosmit
- System: Shadowrun Anarchy
(więcej…)
- Mistrz Gry: Renal
- System: Dwory Końca Świata
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bartek
- System: EpicWorld
(więcej…)
- Mistrz Gry: Basti
- System: Zew Cthulhu 7ed
(więcej…)
- Mistrz Gry: Auraya
- System: Earthdawn 4 edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Muffinka
- System: Warhammer II edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Kabiś
- System: Earthdawn
(więcej…)
- Mistrz Gry: Smoczarka
- System: Savage World
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 26 maja, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP44
- Mistrz Gry: Jacek Duch
- System: Conan 2d20
(więcej…)
- Mistrz Gry: Grzybiarz
- System: D&D 5 edycja z modyfikacjami
(więcej…)
- Mistrz Gry: Szerszeń
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Imperator Zaal
- System: D&D 3.5 (+erraty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Kurczak
- System: Coriolis
(więcej…)
Zapisy otwieramy w piątek
CNP odbędzie się 12 maja, na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Zapisy na sesje
Ważne!
Sesje zaczną się o godzinie 12:00.
Adres jak zwykle (Nowowiejska 20)
Formularz rejestracyjny znajdzie się tam gdzie zwykle: http://cnp.ava.waw.pl/czas-na-przygode-zapisy
Lista sesji dostępnych na tej edycji sesji – CNP43
- Mistrz Gry: Grzybiarz
- System: Zmodyfikowane D&D % Edycja
(więcej…)
- Mistrz Gry: Marcin „Kaczor” Baryłka i Jerzy „Drejwen” Baryłka
- System: FUNT (zgodny z FUPL)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Aleksandr "Paladaddy" Ramaniuk
- System: Song of Ice and Fire Roleplaying Game
(więcej…)
- Mistrz Gry: Chimera
- System: Orpheus na mechanice własnej
(więcej…)
- Mistrz Gry: Imperator Zaal
- System: D&D 3.5 (+erraty)
(więcej…)
- Mistrz Gry: Bartłomiej "Coen" Zieliński
- System: Zew Cthulhu 7e
(więcej…)
Erpegowa inicjatywa Stowarzyszenia Avangarda